Versterking van ons team met Triatlon Coach Maarten Missine

Het aantal gemotiveerde sporters dat begeleiding zoekt groeit. Dat kunnen wij als sportcentrum alleen maar toejuichen! Mensen aan het bewegen krijgen via een juist trainingsprogramma is ons hoofddoel. Om de kwaliteit van onze begeleiding te kunnen blijven garanderen hebben we een nieuwe Triatlon/Running coach in ons team opgenomen. Maarten heeft altijd aan triatlon gedaan en heeft dan ook de nodige praktische kennis en ervaring binnen de sport. Daarnaast heeft hij via zijn Master in LO en Bewegingswetenschappen aan UGent en Trainer A triatlon aan de VTS de nodige wetenschappelijke kennis om sporters op alle niveaus te kunnen begeleiden richting hun doel. Momenteel is hij ook actief lid van de denkcel triatlon aan de Vlaamse trainersschool.

Welkom in ons team Maarten!

foto-mm

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.